A+Live AtaşehirMaksem; 1992 yılında proje ve müşavirlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Şehircilik anlayışını çağdaş yaklaşımlarla çevreleyen ve merkezine konforu yerleştiren projeleriyle, insan hayatını kolaylaştıran çalışmalara imza attı.

Müşavirlik ve proje üretiminde sergilediği çağdaş ve bir o kadar da sanatsal yaklaşım, Maksem’in aranılan bir marka olmasını sağladı. Bu özelliklerini girişimci ruhuyla da birleştiren Maksem Grup, portföyünü geliştirmeye başladı.

Orta ve uzun vadeli öngörü becerisine edindiği tecrübeleri de katan Maksem Grup, ülkemizin itici gücü olan inşaat sektöründe aranılan isim oldu. Geçmişten günümüze; toplu konut, nitelikli konut, alt yapı, üst yapı, askeri tesis, modern sağlık kuruluşu, eğitim kurumları, ibadethaneler, ticari merkez, otel gibi çağın ihtiyaçlarına uygun nitelikte projeleri hayata geçirdi.

Maksem Grup, tüm projelerinde uluslararası kalite standartlarını, çevreciliği ve insan unsurunu ön planda tutmaya ve hayranlık uyandıran yaşam alanlarına imza atmaya devam etmektedir.

0212 320 92 90